بازدیدکنندگان گرامی؛ لطفا قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید محصولات شرکت اکباتان به موارد ذکر شده حتما توجه فرمائید. مشاهده...
رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» برگزار می‌شود
رئیس سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: برای نخستین بار در کشور رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان؛
رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» برگزار می‌شود

رئیس سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: برای نخستین بار در کشور رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

منصور دیاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در کاشان اظهار کرد: برای نخستین بار در کشور و به همت سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» با رویکرد حل مسائل و گلوگاه‌های صنعت فرش ماشینی برگزار می‌شود.

وی افزود: در این رویداد که در آبان و آذر ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌ها، ایده‌ها و موضوعات نوآورانه و فناورانه خود را در زمینه چالش‌ها و راهکارهای صنعت فرش ماشینی به دبیرخانه رویداد ارسال کنند تا با برخورداری از جوایز ارزنده از خدمات و حمایت‌های این رویداد نیز بهره‌مند شوند.

رئیس سرای نوآوری فرش ماشینی گفت: حمایت مادی و معنوی سرمایه‌گذارانی از شرکت‌های معتبر فرش ماشینی کشور به‌ویژه شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی منطقه کاشان و آران و بیدگل به‌همراه کمک‌های فنی، علمی و زیرساختی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان از ظرفیت‌های ویژه این رویداد تخصصی است.

دیاری بیان کرد: سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با زیرمجموعه‌های منحصر به فردی مانند شتاب‌دهنده تخصصی، مرکز تحقیقات، آزمایشگاه تخصصی، لابراتوار طراحی فرش و مرکز رشد، مرکز مشاوره کسب و کار تخصصی، نخستین و تنها مرکز علمی، پژوهشی و فناوری صنعت فرش ماشینی میان دانشگاه‌های کشور است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ در واحد کاشان آغاز کرده است.

وی اظهار کرد: مرحله پایانی رویداد فرش‌آپ در «هفته پژوهش» ۱۴۰۰ با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، استادان و محققین و دانشجویان سراسر کشور در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی سرای نوآوری فرش ماشینی این دانشگاه به آدرس www.mmchi.ir مراجعه کنند.

 

تاریخ ثبت : 1400/08/29
    
 
  نام و نام خانوادگی : *
آدرس ایمیل یا شماره تماس : *
  دیدگاه : *