بازدیدکنندگان گرامی؛ لطفا قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید محصولات شرکت اکباتان به موارد ذکر شده حتما توجه فرمائید. مشاهده...
درباره ما

مفتخریم با تجارب و سابقه در تولید فرش دستبافت و حدود نیم قرن فعالیت در صنعت فرش ماشینی، اکنون با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته ایم با دریافت چهار گواهینامه بین المللی در مدیریت کیفیت و به دنبال آن پس از تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، موفق به کسب نشان استاندارد شده ایم.

تمامی محصولات این شرکت از قبیل 1200 شانه و 1200 شانه هایبالک با تراکم 3600 و 700 شانه با تراکم 2550 و  فرش های وینتیج و مدرن 1200 شانه هایبالک، از مرغوبترین مواد اولیه تولید می شوند. ما با استفاده از قدرت خلاقیت و ابتکار طراحان ایرانی توانسته ایم طرح هایی اصیل و زیبا از فرش ایرانی را تولید و آنها را به بازارهای داخلی و بین المللی ارائه نماییم.

آرمان و هدف شرکت اکباتان، اعتلای صنعت فرش ماشینی ایران در بازارهای جهانی است.


شما همراهان عزیز در اینجا  می توانید برخی از تصاویر اختصاصی و تیزر تبلیغاتی فرش اکباتان را در اینجا ملاحظه بفرمایید:


 

 

مستند مرحوم حاج علی اکبر مصلح

 

 

 

 

 

  

 

همچنین این شرکت جهت رفاه حال مشتریان گرامی با داشتن گروه طراحی مجرب علاوه بر تولید انواع فرش با ابعاد استاندارد، مبادرت به تولید ابعاد خاص به درخواست مشتری می نماید که این امر موجب رضایت مندی مشتریان می باشد.

با تشکر از حسن سلیقه شما