بازدیدکنندگان گرامی؛ لطفا قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید محصولات شرکت اکباتان به موارد ذکر شده حتما توجه فرمائید. مشاهده...


 قوانین سایت فرش اکباتان 

لطفا قبل از ورود مطالعه بفرمائید:

مقررات ذکر شده در زیر، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه مشتریان اکباتان می باشد، و ثبت نام و عضویت شما در باشگاه به این معنی است که از این قوانین آگاهی داشته و آنها را پذیرفته اید.

پیشنهاد می کنیم برای ثبت نام و ورود موفقیت آمیز به باشگاه مشتریان و نیز آموزش ثبت صحیح اطلاعات در باشگاه مشتریان   

ویدئو 

مربوطه را مشاهده بفرمایید.


بنابراین توصیه می گردد قبل از ثبت نام حتما اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین بفرمایید. ایجاد هر گونه تغییراتی در قوانین سایت باشگاه مشتریان از اختیارات باشگاه مشتریان اکباتان است؛ و هر گونه تغییری در قوانین از طریق همین صفحه (صفحه قوانین و مقررات) به اطلاع اعضا محترم خواهد رسید. 
پس توصیه می گردد، اعضا محترم به طور پیوسته پیگیر تغییرات ایجاد شده در قوانین باشگاه مشتریان شرکت اکباتان باشند.

 پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان اکباتان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان اکباتان در چارچوب قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای کشور فعالیت می نماید. همچنین تمامی اعضا این باشگاه نیز به این مجموعه قوانین مقید می باشند.

 اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار شرکت اکباتان است؛ بنابراین هر گونه سوء استفاده از محتوا مغایر با قوانین سایت باشگاه مشتریان اکباتان بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. (البته استفاده از محتویات سایت برای وبگاه ها و وبلاگهای شخصی برای استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.

ورود

ثبت نام