بازدیدکنندگان گرامی؛ لطفا قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید محصولات شرکت اکباتان به موارد ذکر شده حتما توجه فرمائید. مشاهده...
جلسه هماهنگی کمیته اجرایی ششمین همایش ملی صنعت فرش ماشینی کشور برگزار گردید
جلسه اعضای کمیته اجرائی همایش ملی صنعت فرش ماشینی، جهت هماهنگی و نهائی نمودن برنامه های همایش ظهر روز یکشنبه ١١ اردیبهشت1401 در محل سرای نوآوری فرش ماشینی مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار گردید.

جلسه هماهنگی کمیته اجرایی ششمین همایش ملی صنعت فرش ماشینی کشور برگزار گردید

پیرو برگزاری هر چه با شکوه تر این همایش ملی در تاریخ بیستم اردیبهشت 1401، جلسه اعضای کمیته اجرائی این همایش جهت هماهنگی و نهائی نمودن برنامه های همایش ظهر روز یکشنبه ١١ اردیبهشت1401 در محل سرای نوآوری فرش ماشینی مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار گردید.

دکتر شایا محمودیان دبیر اجرایی برگزاری این همایش ضمن ارائه گزارشی از روند هماهنگی تیم های تشکیل شده برای مراحل اجرائی همایش از دعوت بالغ بر 250 میهمان عالیقدر در این همایش و استقبال دلگرم کننده و پرشور صاحبان صنایع از این همایش ابراز خشنودی کرد.

دکتر منصور دیاری رئیس سرای نوآوری فرش ماشینی در حاشیه جلسه کمیته برگزاری همایش گفت :

بر اساس تقویم عملیاتی این سرا و برنامه ریزی بعمل آمده، ششمین همایش ملی صنعت فرش ماشینی امسال در راستای رویداد ملی گام دوم دانشگاه و چشم انداز صنعت فرش ماشینی کشور به همت مرکز تحقیقات فرش ماشینی مستقر در سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با حضور مسئولین محترم ملی و استانی و منطقه کاشان و آران و بیدگل و با همکاری ادارات و سارمانها و شرکت های صنعتی فرش ماشینی با رویکرد چالش ها و نوآوری در این صنعت در روز سه شنبه 20 اردیبهشت ماه 1401 در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را برگزار نمائیم.

ایشان ضمن قدردانی از حمایت های مادی و معنوی و تحقیقاتی همه فعالان، صاحبان صنایع و کارآفرینان صنعت فرش ماشینی از این همایش ، آن را گام مؤثری در پیش برد اهداف راهبردی تنها سرای نوآوری فرش ماشینی کشور در سطح جامعه دانشگاهی و صنعت فرش ماشینی دانست.

تاریخ ثبت : 1401/02/15
    
 
  نام و نام خانوادگی : *
آدرس ایمیل یا شماره تماس : *
  دیدگاه : *