بازدیدکنندگان گرامی؛ لطفا قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید محصولات شرکت اکباتان به موارد ذکر شده حتما توجه فرمائید. مشاهده...
آغاز به کار نمایشگاه دموتکس 2023 آنتالیا ترکیه ; Domotex Turkey
دموتکس ترکیه، بزرگترین گردهمایی صنعت فرش و کفپوش جهانی در ترکیه و خاورمیانه، درهای خود را روز گذشته 19 تیرماه 1402 در مرکز نمایشگاه و کنگره بین‌المللی آنفاس آنتالیا به روی بازدیدکنندگان گشود.

آغاز به کار نمایشگاه دموتکس 2023 آنتالیا ترکیه ; Domotex Turkey

دموتکس ترکیه، بزرگترین گردهمایی صنعت فرش و کفپوش جهانی در ترکیه و خاورمیانه، درهای خود را روز گذشته 19 تیرماه 1402 در مرکز نمایشگاه و کنگره بین‌المللی آنفاس آنتالیا به روی بازدیدکنندگان گشود.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه به میزبانی آنیکا کلار، مدیر کل دموتکس ترکیه با حضور آرنو رایش، معاون ارشد DMAG، سونیا ودل کاستلانو، مدیر جهانی دموتکس، فاتح کابادایی، معاون اتاق بازرگانی و صنعت آنتالیا (ATSO)، دکتر شاهین کاظمی نائب رئیس انجمن صنایع نساجی ایران، و بین المللی و علی بیدی رئیس مرکز کنگره ANFAŞ آنتالیا برگزار شد.

مدیران صنعت در این نمایشگاه شرکت کردند

شرکت‌های بزرگ فرش و کفپوش جایگاه خود را در دموتکس ترکیه حفظ کردند، نمایشگاهی که صنعت فرش و کفپوش هر ساله چشم انتظار آن است و با حجم تجارتی که ایجاد می کند، سهم مهمی در مسیر رشد برندها دارد. این نمایشگاه که شرکت کنندگان در آن دارای طرح های نوآورانه و محصولات قابل توجهی هستند، غرفه‌داران بین‌المللی از آمریکا، امارات، چین، کره جنوبی، هند، ایران، ازبکستان، پاکستان و اردن که می‌خواهند وارد بازار منطقه شوند، در این نمایشگاه حضور دارند.

در مراسم افتتاحیه، سونیا ودل کاستلانو، مدیر جهانی DOMOTEX، با اشاره به اینکه تجارت فرش در ترکیه و جهان در حال رشد است، گف:«دموتکس ترکیه که هر ساله با غرفه داران و بازدیدکنندگان خود با موضوعات مختلف ملاقات می کند، همه شرکت کنندگان را تشویق می‌کند تا به روز باشند و گرایش‌های به روز را در محصولات خود توسعه دهند.»


دموتکس آخرین تکنولوژی، مواد و طراحی را به نمایش می‌گذارد. در چند سال اخیر، به ندرت موضوعی به اندازه پایداری، که برای همه ما ضروری و دغدغه ذهنی ما بوده است. پایداری برای بقای انسان حیاتی است. هر محصول و خدماتی که تولید و عرضه می شود باید سازگار با محیط زیست و پایدار باشد. بنابراین، من بسیار خوشحالم که نمایشگاه امسال بر روی “پایداری و بازیافت” تمرکز دارد و بسیاری از غرفه داران محصولات دوستدار محیط زیست خود را به نمایش می گذارند: فرش‌ها و قالیچه‌های سازگار با محیط زیست که از مواد پایدار مانند الیاف بامبو، پنبه، پشم و جوت و همچنین مواد بازیافتی، در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد.

شما می توانید کفپوش های انعطاف پذیر ساخته شده از مواد، آنتی باکتریال و کاشی های وینیل لوکس نسل جدید ضد آب را، در این نمایشگاه تماشا کنید.» این نمایشگاه مزایای زیادی را در آنتالیا، پایتخت گردشگری ارائه می دهد.

دموتکس ترکیه به دلیل زلزله غازی آنتپ، امسال در آنتالیا، پایتخت گردشگری برگزار شد

آنیکا کلار، مدیر کل نمایشگاه هانوفر ترکیه، اظهار داشت:« نزدیکی فرودگاه آنتالیا به هتل‌ها و محل نمایشگاه و همچنین وجود پروازهای مستقیم به بسیاری از مقاصد با خطوط هوایی داخلی و خارجی، دسترسی را تسهیل می‌کند. بازدیدکنندگان از میدان نمایشگاه، به طور غیرمستقیم به بخش های زیادی در شهر، از اقامتگاه گرفته تا بخش غذا، از گردشگری گرفته تا بخش سرگرمی می‌توانند جابه جا شوند.»


شاهین کاظمی، نایب رئیس انجمن صنایع نساجی ایران طی سخنانی در مراسم افتتاحیه گفت: نمایشگاه‌های فرش مانند دموتکس پتانسیل بالایی برای تولیدکنندگان در ایران دارد و نقش بسیار مهمی در افزایش مجدد حجم و ارزش صادرات فرش و قالی ایران دارد.

ترکیه پیشرو جهانی در صادرات فرش

فاتح کبادایی، نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنعت آنتالیا در مراسم افتتاحیه دموتکس ترکیه با اشاره به اینکه ترکیه پس از چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فرش ماشینی در جهان است، گفت: اگرچه صادرات فرش ترکیه در سال 2022 کاهش اندکی داشت، اما این رقم به 2.5 میلیارد دلار رسید. فرش ماشینی رتبه اول صادرات فرش ترکیه را دارد. صادرات فرش ماشینی در ماه می 2023 نسبت به می 2022 48.1 درصد افزایش یافته است و این صنعت به رشد سریع خود ادامه می دهد.


علی بیدی، رئیس هیئت مدیره مرکز نمایشگاه و کنگره بین المللی ANFAŞ آنتالیا در سخنرانی خود گفت:« از میزبانی بازرگانان داخلی و خارجی شرکت کننده در نمایشگاه آنتالیا خوشحالم و معتقدم DOMOTEX ترکیه هم افزایی خوبی ایجاد خواهد کرد.»

تاریخ ثبت : 1402/04/20
    
 
  نام و نام خانوادگی : *
آدرس ایمیل یا شماره تماس : *
  دیدگاه : *