بازدیدکنندگان گرامی؛ لطفا قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید محصولات شرکت اکباتان به موارد ذکر شده حتما توجه فرمائید. مشاهده...
دپارتمان آموزش فرش ماشینی کشور به آران و بیدگل اختصاص پیدا کرد
رئیس آموزش فنی و حرفه‌ای آران و بیدگل ضمن اشاره به صدور ۲۰ آموزشگاه از درگاه ملی مجوز در آران و بیدگل گفت: دپارتمان آموزش فرش ماشینی کشور به آران و بیدگل اختصاص پیدا کرد.

دپارتمان آموزش فرش ماشینی کشور به آران و بیدگل اختصاص پیدا کرد

رئیس آموزش فنی و حرفه‌ای آران و بیدگل ضمن اشاره به صدور ۲۰ آموزشگاه از درگاه ملی مجوز در آران و بیدگل گفت: دپارتمان آموزش فرش ماشینی کشور به آران و بیدگل اختصاص پیدا کرد.

محمدرضا نجفی روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن اشاره هفته کارآفرینی از 31 تیر تا ششم مرداد اظهار داشت: امسال به دلیل تقارن با ایام تاسوعا و عاشورا هفته کارآفرینی جا به جا شد.

وی افزود: هر سال برای ما تعهدی در نظر می‌گیرند و باید در طول سال این تعهد را انجام دهیم؛ مرکز ثابت ما شامل 9 کارگاه است شوفاژ و پکیج، صنایع دستی، صنایع دستی، لوازم خانگی، برق خودرو، کامپیوتر و غیره از جمله کارگاه‌های ما است.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان آران و بیدگل ابراز داشت: بر اساس نیازسجی در شهرهای مختلف در شهرهای مختلف اساتید و تجهیزات را به منطقه مد نظر ارسال می‌کنیم و به طور مثال در سفیدشهر اساتید برق ساختمان به همراه تجهیزات ارسال شده است.

وی با بیان اینکه رویکرد ما مهارتی است، گفت: مهارت مد نظر مهارت فردی و یا مهارت منجر به شغل است به نحوی که یکی از مدارک مرتبط برای صدور جواز کسب دارا بودن مدرک فنی و حرفه‌ای است و از سوی دیگر آموزش در نیروهای مسلح را نیز در دستور کار قرار دارد.

نجفی تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال جاری 136 نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح آموزش فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند و در موضوعات HSE، برق ساختمان، برق خودرو، تعمیر کولر آبی و غیره از جمله کارگاه‌های برگزار شده است.

وی ضمن اشاره به برگزاری آموزش فنی و حرفه‌ای ویژه زندانیان تاکید کرد: امسال آموزش تعمیر جاروبرقی، ماشین لباس‌شویی و ظرفشویی برای 54 نفر از زندانیان طی سه ماهه نخست سال جاری برگزار شد.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه طی سه ماهه نخست سال جاری 33 نفر برای آموزش بافت فرش ماشینی ثبت‌نام کردیم، ابراز داشت: ثبت‌نام جدید نیز برای هفته آینده آغاز می‌شود به نحوی که دپارتمان آموزش فرش ماشینی کشور به آران و بیدگل اختصاص پیدا کرده است.

وی در توضیح دپارتمان آموزش فرش ماشینی گفت: در این شرایط مدرسان برای آنکه بخواهند در کشور آموزش بدهند، ابتدا باید باید در آران و بیدگل آموزش ببیند و پس از طی مراحل آموزشی می‌توانند در سایر مراکز کشور آموزش دهند.

نجفی ضمن انتقاد از عدم همکاری دانشگاه‌های منطقه آران و بیدگل با مرکز فنی و حرفه‌ای تصریح کرد: متاسفانه دانشگاه‌های فعال در شهرستان آران و بیدگل هیچ همکاری و تعاملی با مرکز فنی و حرفه‌ای این شهرستان تعاملی ندارند.

وی با بیان اینکه 777 نفر طی سه ماهه نخست سال جاری در آزمون‌های فنی و حرفه‌ای شهرستان آران و بیدگل شرکت کردند، تاکید کرد: متقضایان برای کارگاه شوفاژ و پکیج استقبال بسیار خوبی انجام می‌شود به نحوی که سه دوره با حضور 75 نفر در کارگاه‌ها حضور پیدا کردند.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه 62 آموزشگاه آزاد در چهار حرفه صنعت، کشاورزی، خدمات و فرهنگ و هنر فعالیت دارند، افزود: آموزش پرورش حلزون در آران و بیدگل پیش‌بینی شده است در حالی که بزرگترین تولیدکننده و پرورش‌دهنده حلزون کشور در آران و بیدگل فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه طی یک سال گذشته 20 آموزشگاه آزاد در آران و بیدگل شروع به فعالیت کردند، ابراز داشت: این آموزشگاه‌ها از طریق درگاه ملی مجوزها اخذ مجوز کردند و خوشبختانه با ایجاد این درگاه ملی مجوز در فرآیند صدور مجوز تسهیل‌گری خوبی صورت گرفته است.

تاریخ ثبت : 1402/05/12
    
 
  نام و نام خانوادگی : *
آدرس ایمیل یا شماره تماس : *
  دیدگاه : *